Teambuilding

Teambuilding

INDOOR

Rozvojové programy komunikace, odolnosti vůči stresu a týmové spolupráce vedené v interiéru.

Hlavním cílem těchto akcí je zaměřit se na komunikační a týmové prohloubení kompetencí z jiného úhlu pohledu. Neprobíhají klasickým workshopem, ale upřednostňují zážitek formou specifických her, které přímo odhalují rozvojová témata. Největší přidanou hodnotou je „aha“ efekt a prohloubení vzájemné kooperace. Lze uskutečnit prakticky kdekoliv.

 

 

NEARDOOR

Týmová komunikace, řešení kritických situací, procesní a strategické řešení vedené v kombinaci interiér a exteriér.

V případě řešení procesních či změnových projektů doporučujeme kombinaci workshopů prokládaných venkovní aktivitou, která maximálně stimuluje kreativitu a možnosti nalézt nová, neotřelá řešení.

 

Korporátní bubnování

Aktivita vhodná pro velmi rychlé naladění a sladění malé i velké skupiny účastníků. Korporátní bubnování je interaktivní bubnování či vytváření společného rytmu na vaší firemní akci. Každý účastník obdrží buben či jiný perkusní nástroj a pod vedením profesionálů na pódiu společně vznikne ohromující rytmus… Zažijete mrazení po celém těle, až uslyšíte sílu společného rytmu… Informace sdělené po společném bubnování si najdou snáze svoji cestu k posluchačům.

 

OUTDOOR

Firewalking

Potřebujete nastartovat novou energii ve svém týmu nebo chcete provést vaši firmu rozsáhlým procesem? Firewalking je silnou metaforou náročných životních situací – umožní vám zažít, co jste jako jednotlivci i týmy schopni dokázat, když se skutečně rozhodnete.

Díky firewalkingu získáte novou energii pro profesní i životní změny, úkoly a projekty. Naše zkušenost je, že firewalk je dobrým zakončením vašeho talent programu nebo otevíracím workshopem ke změnovému programu či leadership akademii.

 

Adrenalinové a sportovní aktivity

Chcete zažít něco netradičního, adrenalinového, něco, co jste chtěli vždycky zkusit, a nebyl čas? Můžeme zajistit aktivity od jízdy na motokárách po skok padákem či paintballové soutěže. Záleží jen na vás, kolik adrenalinu a společně stráveného času chcete zažít.

Turnaje a závody – orientační běh.

Inovativní formát teambuildingového programu, který lze realizovat klidnou, nenáročnou, a přesto velmi atraktivní formou.

 

Týmové vaření

Zajímavé zážitky získáte při společném či týmovém vaření – uskutečnit se může v rámci luxusních prostor i ve volné přírodě v netradičních podmínkách.

 

Strategické a detektivní hry s reflexí zkušených odborníků

Potřebujete, aby váš tým nabral nový dech – zkuste vyjet do přírody a společně vypátrat poklad nebo objevit něco ze zapomenuté historie naší země. Cílem je vždy týmová spolupráce a nevšední zážitek.

Pojďme společně najít řešení,
abyste to dokázali

Economia, a.s.
Pernerova 47, 186 00, Praha 8
T: +420 606 093 850
E: training@economia.cz

Spojujeme svět eventů a médií