Tým

Tým Economia Trainings

team01
Denisa Kubová

Manažerka týmu

Vždycky k vám budeme přistupovat s respektem k výjimečnosti každého z vás a pokorou k vašemu zadání.

Náš tým konzultantů firemního vzdělávání je úspěšný především díky tomu, jak dokáže vytvořit programy na míru. Naši klienti často říkají, že je to výjimečné, neboť vám nevnucujeme hotové produkty či kapacitně omezený lektorský tým, jemuž jsou některé agentury vázány najít obživu. Naopak nezávisle hledáme nesčetná řešení, jež vám budou nejlépe vyhovovat.

team01
Ilona Pilařová

Konzultantka

Jsem tu pro vás, protože věřím, že spolu vždy najdeme tu správnou cestu k vašemu konkrétnímu cíli.

Ráda s vámi najdu řešení, ať jde o rozsáhlé rozvojové projekty pro manažery, obchodníky, mistry či jiné specialisty, jednorázové programy určené pro rozvoj jednotlivců, nebo talentové programy a teambuildingy. Nejdůležitější pro mě je poznat kulturu vaší společnosti a hlavně vás.

team01
Jana Šnorková

Konzultantka

Máme skvělé lektory, a to mě zavazuje k pečlivému výběru těch nejvhodnějších právě pro vás.

Trénink s našimi lektory není jen odpočinek od denní rutiny v zaměstnání, ale často opravdu dřina. Naším prostřednictvím za vámi přijdou odborníci na learning by doing a doplňují je významné osobnosti dosud úspěšně působící na výkonných pozicích doma i v zahraničí. Jsou to lidé, kteří si nepotrpí na tituly a svou svrchovanost před skupinou, ale budou k vám přistupovat rovnocenně a přátelsky.

team01
Marek Bubelíny

Konzultant

Člověk je starý, když se přestane učit – pojďte s námi mládnout.

Vždy se snažíme objevovat neotřelá a efektivní řešení, baví nás hrát si a poznávat nové cesty, demonstrovat řešení a spoluutvářet nové vize. Stojíme si za svojí prací, věříme ve společný rozvoj. Jsme ukazatelem v bouři i hybatelem ve stojatých vodách. Pojďme do toho společně.

Pojďme společně najít řešení,
abyste to dokázali

Economia, a.s.
Pernerova 47, 186 00, Praha 8
T: +420 233 071 111
E: trainings@economia.cz

Spojujeme svět eventů a médií