Vedení a řízení lidí

Vedení a řízení lidí

Delegování

Obecná představa o delegování je „předávám úkol“. Předáváme však i kompetenci, odpovědnost.

 

Vedení a motivace NEzaměstnanců (IČO, DPP…)

Zaměstnanci pracující na IČO či jinou formou, než je HPP, jsou „jiní“. Vhodné způsoby a formy jejich vedení, motivace, hodnocení či obecně komunikace.

 

Leadership

Síla, autenticita, osobní příklad, spolupráce, důvěra… pokora? Buďte silným leaderem. Učte se prostřednictvím zkušeností globálního leadera nebo uznávaných lektorů a koučů.

 

Manažerské dovednosti

Komplexní programy a manažerské akademie podporující techniky, dovednosti, kompetence a osobnostní rozvoj lidí ve vedoucích pozicích.

 

Vedení porad

Příprava, průběh, výstupy a důslednost plnění agendy v závislosti na typu porad a jejich cílů.

 

Manažerské rozhovory

Komunikujte se spolupracovníky s lehkostí na dennodenní bázi, v nepříjemných situacích, když chcete pochválit, pokárat, hodnotit kvartální či roční výsledky, společně nastavit cíle na další období.

 

Empowerment

Máte pro člověka ve svém týmu úkol? Řekněte mu, jaký očekáváte výsledek, nebo lépe, jak má výsledek vypadat. A nechte na něm, aby k tomuto výsledku dospěl sám, aby se sám rozhodoval. Co vám to přinese?

 

Engagement

Budujte kulturu oddanosti hodnotám a cílům vaší firmy. Zapalujte ostatní! Zvedněte výkon a spokojenost zaměstnanců, stejně jako vašich zákazníků.

 

Řízení virtuálních týmů

Vedeme tým, ale je to už dlouho (nebo ještě nikdy), co jsme si potřásli rukou. Jak spolupracovat s členy týmu, kteří jsou na druhé straně zeměkoule nebo „jen“ v jiném regionu.

 

Mezikulturní komunikace

Jak různě chápat slib, souhlas, poker face. Jak se (ne)dopustit faux pas.

A další komunikační schémata, bariéry, jejich zvládání a překonávání – trénink s lektorem, který pracuje s lidmi více než 50 národností a řídí je.

Pojďme společně najít řešení,
abyste to dokázali

Economia, a.s.
Pernerova 47, 186 00, Praha 8
T: +420 606 093 850
E: training@economia.cz

Spojujeme svět eventů a médií